Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Suchy Las

44 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

44 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro, ul. Obornicka

Suchy Las,wielkopolskie

23,15 zł/m²540 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się ofertą najmu lokalu magazynowego/ produkcyjnego/ biurowego, położonego w kompleksie biurowym, o powierzchni około 540m2. Teren utwardzony kostką brukową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Suchy Las

Suchy Las,wielkopolskie

45 zł/m²146 m² 6 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Najemca nie płaci prowizji. Space Real Estate zaprasza do najmu atrakcyjnych powierzchni biurowych i handlowych w nowoczesnym budynku położonym w bardzo rozpoznawalnym miejscu. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Suchy Las

Suchy Las,wielkopolskie

1 200 000 zł142 m² 8 450,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej na os. Grzybowym w pod poznańskim Suchym Lesie. Strona wizualna oraz rozkład znajdziecie Państwo w zakładce zdjęcia. Dom aktualnie jest w trakcie budowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Modrakowa

Suchy Las,wielkopolskie

750 zł13 m²

 

Piętro:parter/1

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:750 zł

Pokój do wynajęcia dla jednej osoby w Suchym Lesie. Pokój dostępny od pierwszego lutego br. W tej kwocie mieści się opłata za pokój + opłaty za prąd, gaz, wodę, śmieci i internet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Stefańskiego

Suchy Las,wielkopolskie

2 188 000 zł4 376 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka z kompletnym projektem i wydanym pozwoleniem na budowę budynku usługowo - magazynowego wraz z wewnętrzną instalacją gazową, przy ulicy Stefańskiego w Suchym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Obornicka

Suchy Las,wielkopolskie

34,48 zł/m²145 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się ofertą najmu lokalu biurowego lub usługowego, położonego w kompleksie biurowym, na parterze, o powierzchni około 145 m2 - 4 pomieszczenia: 3 gabinety, toaleta, hol,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Obornicka

Suchy Las,wielkopolskie

22,94 zł/m²545 m² 12 500 zł

 

 

 

Suchy Las,wielkopolskie

1 799 000 zł280 m² 6 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Prezentacja i kontakt 7 dni w tygodniu tel.   DUŻY DOM WOLNOSTOJĄCY + GARAŻ DWUSTANOWISKOWY + DRUGI DOM /NIEZALEŻNY APARTAMENT / Gabinet / Biuro Serdecznie zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poziomkowa

Suchy Las,wielkopolskie

417 000 zł67 m² 6 223,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przestronne słoneczne mieszkanie z potencjałem położone w świetnej lokalizacji ul.Poziomkowa Suchy Las blisko Poznania. Mieszkanie składa się z 3 ustawnych niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Suchy Las

Suchy Las,wielkopolskie

879 000 zł220 m² 3 999 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:730 m²

Polecam dom na sprzedaż, wolnostojący, usadowiony na sporej działce o powierzchni 730 m . Oferta bez prowizji od kupującego. Budynek z 1990, ocieplony styropianem, po modernizacji. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Poziomkowe

Suchy Las,wielkopolskie

1 100 zł31 m² 35,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest położone na bardzo cichym osiedlu, bardzo słoneczne z balkonem, umeblowane. Mieszkanie jest przeznaczone dla jednej osoby niepalącej. Nie wyrażam zgody na trzymanie zwierząt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Jagodowe

Suchy Las,wielkopolskie

1 800 zł70 m² 25,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie z balkonem w bardzo dobrej lokalizacji. # lokalizacja # Suchy Las - os. Jagodowe ul. Powstańców Wielkopolskich Galeria Sucholeska - 0,7 km Szkoła - 0,2 km Sklep -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona, ul. Obornicka

Suchy Las,wielkopolskie

2 700 000 zł6 400 m² 421,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznani się z ofertą sprzedaży działki przemysłowo/usługowej położonej w Suchym Lesie, przy ul. Obornickiej. Powierzchnia działki ok.6400 m2. Obowiązuje miejscowy plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona, ul. Obornicka

Suchy Las,wielkopolskie

5 200 000 zł12 800 m² 406,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznani się z ofertą sprzedaży działki przemysłowo/usługowej położonej w Suchym Lesie. Powierzchnia działki ok.12800 m2. Obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna przy ruchliwej ulicy, ul. Obornicka

Suchy Las,wielkopolskie

5 200 000 zł12 800 m² 406,25 zł/m²

 

 

 

Suchy Las,wielkopolskie

22,22 zł/m²450 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się ofertą najmu lokalu magazynowego/ produkcyjnego/ biurowego, położonego w kompleksie biurowym, o powierzchni około 460m2. Teren utwardzony kostką brukową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Suchy Las

Suchy Las,wielkopolskie

1 290 000 zł300 m² 4 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:925 m²

Duży dom pod inwestycje 3 kondygnacje ok. 300 m2/10 pokoi w Suchym Lesie na sprzedaż w bardzo dobrej lokalizacji. Jest to bardzo dobra inwestycja z dużą rentownością najmu (duża ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Suchy Las

Suchy Las,wielkopolskie

3 000 zł100 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Komfortowy, nowy dom - połowa bliźniaka 100 m2 z ogródkiem w spokojnej okolicy Suchego Lasu. W skład domu wchodzą: piętro - 3 sypialnie - łazienka z wanną i prysznicem Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Maciejkowa

Suchy Las,wielkopolskie

459 370 zł710 m² 647 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka zarezerwowana Świetna lokalizacja! Suchy Las Nieruchomość gruntowa stanowiąca działkę ewidencyjną nr 1060/27 o powierzchni 710 m 2. Kształt: prostokąt Front działki: 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Suchy Las,wielkopolskie

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem odmalowane mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Bogusławskiego w Suchym Lesie. # lokalizacja # Suchy Las ul. Bogusławskiego Galeria Sucholeska - 1,1 km Przystanek - 0,2 km uam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Suchy Las

Suchy Las,mazowieckie

560 000 zł2 106 m² 265,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Tereny mieszkaniowe jednorodzinne o zabudowie rezydencjonalnej Gabaryty zabudowy: maksymalna wysokość zabudowy - 10 m; - maksymalna liczba kondygnacji - 1,5; - maksymalna powierzchnia zabudowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Suchy Las

Suchy Las,wielkopolskie

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem odmalowane mieszkanie 2 pokojowe przy w Puszczykowie / Niwka # lokalizacja # puszczykowo/niwka # opis nieruchomości# Mieszkanie 2 pokojowe znajduje się na piętrze małego domu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Suchy Las

Suchy Las,wielkopolskie

989 000 zł172 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:634 m²

Rezerwacja Jeśli szukasz komfortowego domu dla Ciebie i Twojej rodziny, do którego dojazd do centrum Poznania jest szybki i sprawny, a jednocześnie chcesz odpocząć od zgiełku Poznania, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Suchy Las

Suchy Las,wielkopolskie

1 390 000 zł260 m² 5 346,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:737 m²

Dzień dobry, **************przy zakupie pośrednikowi***************** Na sprzedaż proponuję Państwu duży, nowoczesny dom w Poznaniu w spokojnej, zielonej okolicy - Podolany ul. Marciniaka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Suchy Las

Suchy Las,mazowieckie

1 263 600 zł2 106 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Rewelacyjna działka dla amatorów zamieszkania W ciszy I spokoju I ucieczki od zgiełku dużych miast. Działka o powierzchni 2106 m2, o wymiarach 68m x 54m x 7m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Jagodowe

Suchy Las,wielkopolskie

1 800 zł70 m² 25,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Suchy Las

Suchy Las,wielkopolskie

2 800 zł320 m² 8,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Polecam na wynajem magazyn w Chludowie, gmina Suchy Las, powiat poznański. Powierzchnia magazynu około 320m2, powierzchnia do własnego zagospodarowania, na który składa się pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Suchy Las,wielkopolskie

580 000 zł127 m² 4 566,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:442 m²

Suchy las, ul. Stroma, wyjątkowa lokalizacja na wzniesieniu, w otoczeniu zabudowa jednorodzinna, z dala od ruchliwych ulic. Idealny dom dla Twojej rodziny. Bliźniak - klasyczna bryła, lewa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Suchy Las

Suchy Las,wielkopolskie

437 000 zł1 202 m² 363,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wójt Gminy Suchy Las Ogłasza przetargi na sprzedaż nieruchomości położonych w Suchym Lesie , zapisanych w księdze wieczystej kw nr po1p/00218923/1,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Suchy Las

Suchy Las,wielkopolskie

445 000 zł96 m² 4 635 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Atrakcyjny I funkcjonalny dom Z ogródkiem W przystępnej cenie - dom na zamkniętym, kameralnym osiedlu - 96m2 idealnie zaplanowanej przestrzeni do wygodnego życia - 3 sypialnie, na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Suchy Las

Suchy Las,wielkopolskie

444 900 zł96 m² 4 635 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Stefańskiego

Suchy Las,wielkopolskie

579 000 zł94 m² 6 159,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Rodzinny i niezwykle oszczędny dom w zabudowie szeregowej z dwoma miejscami postojowymi na sprzedaż Szukasz wyjątkowego, komfortowego, niezwykle zadbanego, rodzinnego domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Suchy Las

Suchy Las,wielkopolskie

389 900 zł80 m² 4 874 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Polecamy dom w zabudowie szeregowej z przydomowym ogródkiem na kameralnym, zamkniętym osiedlu - atrakcyjne położenie i komfortowa komunikacja bezpośrednie sąsiedztwo Skórzewa, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stefańskiego

Suchy Las,wielkopolskie

579 000 zł94 m² 6 159,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Rodzinny, komfortowy apartament na zamkniętym osiedlu z dwoma miejscami postojowymi na sprzedaż Szukasz wyjątkowego, komfortowego, niezwykle zadbanego, rodzinnego apartamentu z obszernym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Rumiankowa

Suchy Las,wielkopolskie

575 000 zł1 188 m² 484,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Suchy Las atrakcyjna działka budowlana 1188 m2 Polecam uwadze atrakcyjną działkę usytuowaną przy ulicy Rumiankowej w Suchym Lesie. Działka ma powierzchnię 1188 m2, położona jest bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Suchy Las

Suchy Las,wielkopolskie

579 000 zł115 m² 5 035 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Polecam do sprzedaży wygodny dwupoziomowy dom w zabudowie szeregowej w cichej i spokojnej miejscowości Złotniki pod Poznaniem. W najbliższym otoczeniu wyłącznie niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Suchy Las

Suchy Las,wielkopolskie

21 000 zł30 m² 700 zł/m²

 

 

 

Suchy Las,wielkopolskie

1 500 zł320 m² 4,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Jagodowe

Suchy Las,wielkopolskie

439 000 zł66 m² 6 671,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Jeśli znasz Suchy Las, to wiesz jak przyjemnie się tu żyje. Jeśli nie, to masz okazję to sprawdzić! Gmina ma wiele do zaoferowania, gdyż do dyspozycji mieszkańców są tereny rekreacyjne, basen,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Suchy Las

Suchy Las,mazowieckie

800 000 zł1 954 m² 409 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Rewelacyjna działka dla amatorów zamieszkania W ciszy I spokoju I ucieczki od zgiełku dużych miast. Działka o powierzchni 1954 m2, o wymiarach 92m x 76m x 53m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Suchy Las

Suchy Las,wielkopolskie

445 000 zł96 m² 4 635 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij